Кошик
Немає відгуків, додати
+380
96
777-56-77
Теплові насоси Water Furnace, США
+380967775677
Про нас

Про нас

Компанія «Стала Енергія» – це команда однодумців, які успішно реалізовують енергоощадні проекти. Багаторічна співпраця із закордонними партнерами та великий досвід роботи в Україні дозволяє нам впевнено стверджувати: однією з найкращих технологій альтернативної енергетики є тепловий насос.

 

Ми офіційно представляємо в Україні американські теплові помпи WaterFurnace.  Це сучасна і надзвичайно перспективна технологія. Для обігрівання, охолодження приміщень чи підігріву води ці насоси використовують безкоштовну енергію природного середовища – з ґрунту або води.  Ця та багато інших особливостей роблять їх надзвичайно екологічними та економічними.

 

В умовах постійного здорожчання газу та електрики все більше українців задумуються про використання нетрадиційних джерел енергії. Та багато з їх видів є нерентабельними або ж незручними у використанні.

 

Ми впевнені, що саме тепловий насос WaterFurnace  є оптимальною альтернативою. Таке обладнання можна використовувати для промисловихпідприємств, санаторіїв, готелів, плавальних комплексів з басейнами, а також і приватних будинків.

 

Наша компанія імпортує оригінальне обладнання із заводу у США.  Гарантуємо його якість, надійність та довговічність!

 

Ми забезпечуємо весь процес встановлення теплових насосів: проектування системи опалення, монтаж обладнання та введення його у безпечну експлуатацію.

 

Володіємо власним буровим обладнанням і здійснюємо буріння свердловин на воду та під геотермальні зонди, проводимо геологорозвідувальне буріння.

 

Встановіть тепловий насос WaterFurnace– заощаджуйте кошти, бережіть екологію та будьте інноваційними!

 

 

social-icon
Loading...