Кошик
Немає відгуків, додати
+380
96
777-56-77
Теплові насоси Water Furnace, США
+380967775677
Тарифи на газ для населення вже надмірні – як опалювати житло?

Тарифи на газ для населення вже надмірні – як опалювати житло?

Тарифи на газ для населення вже надмірні – як опалювати житло?

16.09.17

Якщо вас лякає ціна на газ – встановіть тепловий насос!

 

 

 

Ціна на газ для населення сягнула вже захмарних висот, і багато хто сьогодні задумується – як забезпечити тепло в домі взимку, в морози. Адже вартість газу, що потрібний для опалення будинку, може сягати величезних сум. Крім фінансових питань, немале значення мають і питання безпеки – опалення за допомогою природного газу при недостатній тязі може призводити до отруєнь чадним газом.

Найбільш оптимальним варіантом недорогого та безпечного опалення будинку є встановлення геотермального теплового насоса. Глибинні насоси при невеликих витратах забезпечать ваш будинок теплом і гарячою водою, а під час літньої спеки – приємною прохолодою. Ціна на електроенергію набагато нижча, ніж ціна на газ, і в той же час тепловий насос витрачає невелику кількість електроенергії. У випадку відключення електрики ви зможете забезпечити роботу помпи за допомогою дизельного генератора.

Отже, якщо вас турбує висока ціна на газ для населення і можливість її подальшого зростання – вам варто розглянути варіант встановлення теплового насоса. Цей вид опалення має багато переваг і набуває все більшої популярності в Україні. Встановлення системи окупиться досить швидко і ви зможете більше ніколи не згадувати про надмірну ціну на газ.

 

Як працює тепловий насос

 

Принцип роботи теплових помп базується на циклі Карно, який був відкритий ще у 1824 році. Цей цикл дозволяє передачу тепла від менш нагрітих тіл до більш нагрітих з використанням електричної (або іншої) енергії. Практичне використання цього циклу для обігріву було запропоновано Кельвіном у 1852 році.

Глибинні насоси дозволяють не тільки обігрівати приміщення, басейни та воду, але і охолоджувати повітря під час спеки, підтримувати охолодження льодових катків, тощо.

Для забезпечення роботи насоса слід пробурити свердловини під зонди, закласти ґрунтовий колектор, встановити нагрівальні системи, підключити електроенергію. А якщо ви разом з тепловим насосом додатково встановите ще й сонячні батареї – ціна на електроенергію не буде вас турбувати так само, як і ціна газу для населення.

Переваги геотермальних теплових насосів:

·       Забезпечують якісний обігрів при малих витратах;

·       Абсолютно безпечні для користувачів і довкілля;

·       Дозволяють не залежати від постачання та вартості газу;

·       Встановлення системи швидко окуповується;

·       Колектори, встановлені на земельній ділянці, повністю непомітні;

·       Після встановлення, система не вимагає спеціального обслуговування;

·       Глибинні насоси є надійними і працюють протягом багатьох років;

·       Теплові помпи допоможуть вам назавжди забути про тарифи на газ для населення.

 

Який тепловий насос найкращий

 

Компанія «Стала енергія» пропонує встановлення оригінальних теплових насосів WaterFurnace виробництва США. Цей насос є оптимальним не лише для обігріву житлових будинків, але і для басейнів, підприємств, офісних приміщень, готелів тощо. Він працює при невеликих витратах електроенергії.

Встановлення теплової помпи WaterFurnace дозволить вам не турбуватись через можливість чергового зростання ціни газу для населення.

Ми пропонуємо встановлення геотермальних насосів «під ключ», що означає:

·       Проектування системи опалення з врахуванням індивідуальних особливостей земельної ділянки, ландшафту, типу ґрунту, будинку тощо;

·       Геологорозвідувальне буріння;

·       Буріння свердловин на воду та для встановлення обладнання;

·       Монтаж та встановлення усього обладнання;

·       Пуско-налагоджувальні роботи;

·       Сервісне обслуговування системи.

Ми гарантуємо високу якість обладнання, яке забезпечить вам тепло в холодну пору року, прохолоду – у спеку, задоволення від плавання в басейні, а головне – суттєву економію коштів. З тепловим насосом WaterFurnace вас не турбуватиме ціна газу для населення.

Тепловий насос WaterFurnace допоможе вам стати незалежними, економними та сучасними!

 

Попередні статті
social-icon
Loading...